Domů

 

Použití přírozených principů při řešení globálních otázek.

 

Jsme společnost zaměřující se na vývoj technologií, jenž jsou aplikovatelné v globálním měřítku. Soustředíme se na oblasti bezpečnosti, kvality života a ekologické udržitelnosti. Naší vizí je rovnováha mezi prosperitou a přínosem pro společnost.

 

Automobilový průmysl

V automobilovém průmyslu se zaměřujeme na změnu paradigmat pomocí progresivních technologií. Neustále hledáme nové cesty jak učinit přepravu přirozenější a bezpečnější. Cílíme na skutečný přínos pro uživatele a ekonomickou i ekologickou udržitelnost.

 

Spotřebitelská elektronika

Elektronika je dnes vyvíjena v laboratorních podmínkách s úzce zaměřenými specialisty z jednotlivých odděleních. Komunikace a porozumění problematice je častou příčinnou nedostatků, které je nutné eliminovat, což má za následek zdlouhavost celého procesu. Díky tlaku na zkrácení tohoto časově náročného procesu se na trh dostávají produkty, které se vyznačují nedostatky, což má za důsledek nespokojenost zákazníků a krátký životní cyklus těchto výrobků. Grian přináší změnu celého tohoto vývojového procesu, jehož důsledkem je vysoce spolehlivá elektronika s dlouhým životním cyklem.